Наше бюро   Доступні мови   Якісні послуги   Низькі ціни     Контактна інформація        
російська
англійська
білоруська
фінська
шведська
датська
естонська
латиська
литовська
англійська
німецька
українська
французька
словенська
словацька
польська
казахська
молдавська
грузинська
туркменська
вірменська
узбецька
азербайджанська
фарсі
іврит
іспанська
сербська
турецька
італійська
болгарська
грецька
французька
корейська
китайська
португальська
японська
в’єтнамська
хінді
іспанська
іспанська
іспанська
іспанська
іспанська
іспанська
португальська
іспанська
іспанська
англійська
очень быстрый перевод!
качественный и недорогой
(067) 572-63-22
іспанська
іспанськаМи професіонали перекладу
430023608
ICQ консультант
373857183
Менеджер проектів

усний переклад
письмовий переклад
нотариальне засвідчення
легалізація документів, апостиль


Бюро перекладів Харків
(067) 335-99-78
вул. Римарська, 19
орієнтир - турагенція "Чудо Світу" (м.Історичний Музей)

Online замовлення

Відправте Ваше замовлення, користуючись формою нижче. Наші менеджери прорахують вартість замовлення та пере телефонують Вам у найближчий час.

*
*
*
*
*


Обов’язково заповніть поля, що позначені зірочкою

Спочатку було поняття, потім слова розбіглися по всьому світові, тепер super-perevod.com.ua збирає їх, щоб привести у відповідність.

Раді вітати Вас на сайті перекладацької агенції super-perevod.com.ua.  Пропонуємо Вам високоякісні послуги усного і письмового перекладу тексту, копірайтинг, рерайтинг, переклад, легалізацію і підтримку сайтів за доступними цінами.

Усі робочі процеси Бюро перекладів організовано з метою задоволення потреб корпоративних замовників та приватних осіб у комплексному лінгвістичному забезпеченні, що включає: письмовий переклад текстів – технічний переклад, фінансових та юридичних документів, медичних текстів, ІТ переклад – послідовний; редагування та коректуру текстів; верстку і форматування документів.

Пропонуємо вам зручне розміщення замовлення в режимі on-line.  Безкоштовна реєстрація на сайті бюро перекладів та розміщення замовлення на Вашій особистій сторіночці надасть змогу отримати оперативну оцінку вартості перекладу та строків виконання Вашого проекту з перекладу. За відсутності часу на реєстрацію, достатньо заповнити ключові поля on-line форми замовлення на головній сторінці і менеджери проектів оперативно оцінять Ваш запит.

Зручність сервісу безкоштовний тестовий переклад, оперативний і чіткий розрахунок вартості до початку виконання робіт, термінове виконання перекладу та супутніх послуг, індивідуальний підхід і сувора політика конфіденційності, грамотні менеджери проектів

Ціни на послуги перекладу, здійснені у нашому бюро перекладів, доступні кожному. Тарифи на переклад не змінюються залежно від градації клієнта, вартість однакова і для фізичних осіб і для корпоративних клієнтів.

Послуги Бюро перекладів включають у себе: технічний переклад з англійської, німецької, французької та інших мов (переклад інструкцій, переклад специфікацій); медичний переклад; юридичний та економічний переклад (переклад контрактів, договорів юридичних документів, бухгалтерських та аудиторських звітів); переклад веб-сайтів: переклад контенту сайта, редагування перекладів, терміновий переклад стандартних та інших документів із нотаріальним засвідченням; художній переклад; усний супровід в усіх містах України та СНД, усний послідовний переклад (дипломований перекладач); послуги перекладача для телефонних розмов; легалізація документів у посольствах, консульствах; апостиль; нотаріальний переклад (європейські, рідкісні мови, мови країн СНД), терміновий переклад текстів.

Клієнти нашого Бюро перекладів знаходяться в усіх містах України, Росії, СНД:

Алушта, Біла Церква, Бердичів, Бердянськ, Бережани, Бровари, Вінниця, Володимир-Волинський, Горлівка, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Донецьк, Дружківка, Євпаторія, Житомир, Запоріжжя, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Іллічівськ, Кам’янець-Подільський, Керч , Кіровоград, Конотоп, Костянтинівка, Коростень, Київ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Лисичанськ, Луганськ, Луцьк, Львів, Макіївка, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Могилів-Подільський, Нікополь, Новоград-Волинський, Одеса, Олександрія, Охтирка, Київ, Павлоград, Первомайськ, Полтава, Рівне, Свердловськ, Севастополь, Сєверодонецьк, Сімферополь, Славутич, Слов’янськ, Суми, Тернопіль, Трускавець, Ужгород, Умань, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Червоноград, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Южноукраїнськ, Ялта, м. Київ (Київська обл.).  

 Будь ласка, скористайтеся відмінністю адекватного перекладу!  


 

Харьков:

(067) 572-63-22

office@super-perevod.com.ua


Сайт створено в студiї Koritsa


© 2009 - 2023 super-perevod.com.ua